Cycling team Texel

Kalender

Home  /  Kalender

Kalender 2017

7 januari Egmond-Pier-Egmond Niels, Lola 106, 3
8 januari Nederlands Kampioenschap Veldrijden Denise 7
14 januari Mountainbike wedstrijd Texel Niels, Lola, Jur  3, 3, DNF
21 januari Internationale Cyclocross Rucphen Denise  DNS
28 januari Veldrit Dros Rozendijk Niels, Lola, Jur, Denise 1, 5, 3, 2
4 februari Veldrit lange afstand Lola, Niels  2, 4
18 februari Soudal Classics Leuven Denise 8
19 februari Sluitingsprijs Oostmalle Denise 14
26 februari Beach Challenge Paal 9 Niels, Lola, Jur  2, 1, 1
18 maart Veldrit Biesbosweg Niels, Jur, Lola
19 maart Kivada Specialized Berlicum Denise, Lola
24 maart Coupe de France Denise
26 maart Koppel Enduro (afsluiting winterseizoen WST) Lola, Niels, Sjors, Jur
28 maart Trainingswedstrijd WST Niels, Sverre, Sjors, Lola, Jur
2 april NL Cup Zwiep Trek Denise, Lola
4 april Trainingswedstrijd WST Niels, Sverre, Sjors, Lola
6 april 1e MTB Kolkman Competitie Lola
11 april Criterium WST Niels, Sverre, Sjors, Lola
13 april Tijdrit Baan-Hoge Berg-Baan Niels, Sverre, Sjors, Simone, Eveline
16 april Benelux Kampioenschap Nieuwkuijk Lola
18 april Criterium WST Niels, Sjors, Sverre, Lola
20 april 2e MTB Kolkman competitie Lola
25 april Criterium WST Sjors, Sverre, Niels
30 april NL Cup Havelte Lola
2 mei Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
3 mei Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola
9 mei Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
11 mei Tijdrit Spang/Dijkmanshuizen WST Niels, Sverre, Sjors, Simone
11 mei 3e Kolkman Competitie Lola
16 mei Trainingswedstrijd WST Niels, Sverre, Sjors
18 mei 4e MTB Kolkman competitie Lola
23 mei Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
24 mei Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola
28 mei NL Cup Heeswijk Lola
30 mei Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
1 juni 5e MTB Kolkman competitie Denise
4 juni Ronde van Den Burg Niels, Sverre, Sjors
6 juni Trainingswedstrijd WST Niels, Sverre, Sjors
7 juni Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola
13 juni Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
18 juni NL Cup Baggelhuizerplas Lola
20 juni Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
22 juni 6e MTB Kolkman competitie Lola
5 juli Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola
16 juli Nederlands Kampioenschap MTB Lola
17 juni Ronde van Oosterend Niels, Sverre, Sjors, Lola
20 juli 7e MTB Kolkman competitie Lola
22 juni Tijdrit Schansweg/Zuidhaffel WST Niels, Sverre, Sjors, Simone
27 juni Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
4 juli Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
11 juli Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
18 juli Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
22 juli Tijdrit Zwinweg/Kaai WST Niels, Sverre, Sjors, Simone
25 juli Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
1 augustus Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
8 augustus Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
15 augustus Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
22 augustus Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
27 augustus Beneluxcup Zoetermeer Lola
29 augustus Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
31 augustus Tijdrit Spang/Dijkmanshuizen Niels, Sverre, Sjors, Simone
2 september Ronde van Oudeschild Niels, Sverre, Sjors, Jur, Lola
5 september Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
6 september Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola
12 september Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
14 september Finale MTB Kolkman competitie Lola
19 september Criterium WST Niels, Sverre, Sjors
24 september Finale Beneluxcup Sittard-Geleen Lola
4 oktober Finale Tour du Feminin Simone, Eveline, Lola

——

Uitslagen 2016:

Datum Wedstrijd Renners Uitslag
1 juni Tour du Feminin Simone / Denise  1
2 juni MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola/NIels  2 / 2
4 juni LJC MTB Wijchen Lola  3
Datum Wedstrijd Renners Uitslag
1 juni Tour du Feminin Simone / Denise  1
2 juni MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola/NIels  2 / 2
4 juni LJC MTB Wijchen Lola  3
5 juni Ronde van Den Burg Niels / Sjors / Denise  11
7 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise  16 / 23 / 32
12 juni MTB Cup Heeswijk-Dinther Denise  1
14 juni Criterium WSTexel Niels /  Lola  6 /17
18 juni Ronde van Oosterend Niels / Sjors / Simone / Lola  DNF / 13 / DNS / 27
19 juni Baggelhuizerplas MTB Assen Denise 1
21 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  3 / 5 / 10 / 6
25 juni LJC Apeldoorn Lola 4
26 juni Pearl Izumi Benelux Cup Landgraaf Denise  2
Datum Wedstrijd Renners Uitslag
1 juni Tour du Feminin Simone / Denise  1
2 juni MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola/NIels  2 / 2
4 juni LJC MTB Wijchen Lola  3
Datum Wedstrijd Renners Uitslag
1 juni Tour du Feminin Simone / Denise  1
2 juni MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola/NIels  2 / 2
4 juni LJC MTB Wijchen Lola  3
5 juni Ronde van Den Burg Niels / Sjors / Denise  11
7 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise  16 / 23 / 32
12 juni MTB Cup Heeswijk-Dinther Denise  1
14 juni Criterium WSTexel Niels /  Lola  6 /17
18 juni Ronde van Oosterend Niels / Sjors / Simone / Lola  DNF / 13 / DNS / 27
19 juni Baggelhuizerplas MTB Assen Denise 1
21 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  3 / 5 / 10 / 6
25 juni LJC Apeldoorn Lola 4
26 juni Pearl Izumi Benelux Cup Landgraaf Denise  2
Datum Wedstrijd Renners Uitslag
06 februari Individuele Enduro WSTexel Lola 3
7 februari Dijk tot Dijk strandrace Niels / Remco / Sjors / Klaas / Denise / Simone 66 / 118 / 35 / 140 / 3 / 10
14 feburari Super Sunday Texel John / Niels / Remco / Sjors / Klaas / Denise / Lola / Simone gereden
27 februari Strandrace Mok – De Nederlanden Niels / Remco 2 / 5
05 maart Schelphorst competitie Niels 30
12 maart Strandrace Ameland Niels / Lola 48 / 1
19 maart Veldrit Dennen WSTexel Lola  3
20 maart GP Kivada Specialized MTB Berlicum Denise  8
20 maart Strandrace Castricum Niels  53
25 maart De 5 van Schoorl Niels / Sjors  gereden
28 maart MPL Stappenbelt MTB Trophy Apeldoorn Denise  3
31 maart MTB Zomercompetitie HRTCDOK Lola 2
29 maart Trainingswedstrijd criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  5 / 7 / dns / 17
02 april Tijdrit Warns Remco  1
05 april Trainingswedstrijd criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  5 / 3 / 4 / 2
10 april Pearl Izumi Cup Beringen Denise  8
12 april Criterium WSTexel Niels / Denise  4 / 6
13 april Tour du Feminin Denise / Simone  1 / 3
14 april Tijdrit WSTexel Niels / Remco / Simone  1 / 2 / 1
14 april MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola  3
17 april Zwiep Trek MTB cup Oldenzaal Denise  1
19 april Criterium WSTexel Niels / Denise / Lola  6 / 5 / 2
20 april Ard Schenk tijdrit Remco  11
24 april Koningscup Havelterberg Denise  2
24 april Tijdrijderscup in Almere Remco  22
26 april Criterium WSTexel Niels / Sjors / Lola  DNS
28 april Tijdrit WSTexel Remco / Simone  1 / 8
30 april Vrouwenwielrennen.nl competitie Utrecht Denise  DNS
03 mei Criterium WSTexel Niels / Sjors / Lola  8 / 12 / 2
10 mei Puntenkoers WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  12 / 7 / 8 / 2
11 mei Tour du Feminin Simone / Denise  5 / 1
12 mei MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola  2
17 mei Criterium WSTexel Niels / Sjors / Lola 6 / 11 / 5
19 mei Tijdrit WSTexel Remco / Niels / Sjors / Simone / Lola  1 / 2 / DNF / 6 / 4
21 mei Vrouwenwielrennen Competitie Katendrecht Denise 1
24 mei Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola  5 / DNS / 4 / 6
26 mei MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Lola  2
31 mei Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola / Simone  8 / 7 / 6 / 6 / 4
1 juni Tour du Feminin HRTC DOK Simone / Denise  1 / 2
2 juni MTB Kolkman zomercompetitie HRTC DOK Niels / Lola  2 / 2
4 juni LJC MTB Wijcen Lola
5 juni Ronde van Den Burg Niels / Sjors / John / Simone / Denise / Lola
7 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola
12 juni MTB Cup Heeswijk-Dinther Denise
14 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola
18 juni Ronde van Oosterend Niels / Sjors / Simone / Lola
19 juni Baggelhuizerplas MTB Assen Denise
21 juni Criterium WSTexel Niels / Sjors / Denise / Lola
26 juni Pearl Izumi Benelux Cup Landgraaf Denise
Datum Wedstrijd Renners Uitslag
5 november Regio Kampioenschap Noord/Midden/Zuid Denise 2
6 november Rabotop Spaarnwoude Lola, Sjors  1 / 14
12 november Internationale prijs van Rosmalen Denise 12
13 november Dijk tot Dijk Strandrace Niels, Sjors, Simone, Eveline  83 / 143 / 15 / 19
19 november Strandrace Paal 17 Niels, Denise 62 /  5
20 november Rabotop Petten Lola, Sjors  1 / DNS
27 november Rabotop Dijkgatbos Lola, Sjors, Niels  1 / 14 / 12
3 december De Nederlanden-Mok strandrace Lola, Sverre
3 december Beachseries Scheveningen Niels
18 december Rabotop Enkhuizen Sjors, Lola dns, 1